^Back To Top
Get Adobe Flash player

W dniu 06.05.2019 przybył do naszej szkoły z zapowiedzianą wizytą duszpasterską Jego Ekscelencja Ksiądz Biskup Jerzy Mazur - ordynariusz Diecezji Ełckiej.

Nauczyciele i dzieci powitali Dostojnego Gościa piosenką pt.: „Radością moją jest Pan”, a następnie słowo powitania  wygłosił p. Bogdan Rabij, który powitał Gościa w imieniu nieobecnego Dyrektora szkoły p. Rafała Kryłowicza. W dalszej części dzieci pod kierunkiem s. Dominiki Suchockiej przedstawiły słuchowisko radiowe pt.: „Dziwny jest ten świat” i pokazali prezentację multimedialną o misjach w Afryce.

Na zakończenie programu artystycznego wszyscy zebrani zaśpiewali piosenkę pt.: „Niebo jest w sercu mym”.

Następnie głos zabrał ks. Tadeusz Krzywiński proboszcz parafii
pw. Podwyższenia Krzyża św. w Olszewie Węgorzewskim na terenie której znajduje się szkoła, a tuż po nim przemówił Jego Ekscelencja Ksiądz Biskup. Dostojny gość wygłosił nam krótką katechezę na zakończenie której wspólnie pomodliliśmy się dziesiątką różańca i otrzymaliśmy Błogosławieństwo Pasterskie.

Wkrótce po tym odbyło się krótkie spotkanie ks. Biskupa z Rada Pedagogiczną w pokoju nauczycielskim oraz zwiedzanie naszej szkoły.

Siostra Dominika

>>Zobacz więcej zdjęć<<

Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Listopada 1918 r. Sobiechy 24, 11-606 Budry, tel. 87 437 70 16, NIP: 845-11-47-028 Copyright © 2013.