^Back To Top
Get Adobe Flash player

Nie od dziś i nie od wczoraj rodzice , dziadkowie i inni dorośli chętnie przychodzą do szkoły czytać swoim pociechom. W tym roku szkolnym do oddziału przedszkolnego również zaglądają rodzice mama Gabrysi, mama Piotrusia i mama Mai już były i czytały.

Słuchanie swojego rodzica podczas czytania to wielka przyjemność  i radość dla dziecka.  Czytając dzieciom rozwijamy nie tylko zainteresowanie książką i czytaniem, ale zaspokajamy również  potrzeby  emocjonalne , społeczne, psychiczne i intelektualne. Kolejna akcja tym razem prowadzona przez bibliotekę szkolną to  CZYTAMY DZIECIOM.  W listopadzie w atmosferze patriotyzmu  dorośli przez tydzień  czytali uczniom z klasy 0-III  LEGENDY POWSTANIA PAŃSTWA POLSKIEGO. Oprócz pani bibliotekarki, dzieciom swój czas poświęciły babcia Zosi z klasy I, Mama Asi  i Jacka z klasy I , Szymona z klasy III i Michała z kl. IV oraz mama Lenki z oddziału przedszkolnego.

Cieszę się, że mimo wielu obowiązków w domu, pracy znalazły panie dla nas czas. Zapraszamy również na grudniową akcje tym razem czytać będziemy  baśnie Andersena.

Anna Misiak

>>Zobacz więcej zdjęć<<

Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Listopada 1918 r. Sobiechy 24, 11-606 Budry, tel. 87 437 70 16, NIP: 845-11-47-028 Copyright © 2013.