^Back To Top
Get Adobe Flash player

Dnia 13 czerwca odwiedziła nas pani Ania z Węgorzewa, która przeprowadziła z nami warsztaty tematyczne dotyczące zdrowia roślin, roli i zadań Państwowej Inspekcji Ochrony Roślin i Nasiennictwa oraz znaczenia pszczół w życiu człowieka. Podstawowe informacje pozyskaliśmy z wykładu połączonego z prezentacją multimedialną zawierającą dużo poglądowych zdjęć, później mieliśmy okazję zaobserwować w powiększeniu (przez mikroskop) jak wyglądają szkodniki roślin oraz trawy i kłosy zbóż zaatakowane przez różne choroby. Po obserwacjach przeszliśmy do praktycznej części warsztatów:
w grupach wykonaliśmy duże plakaty przedstawiające wiosenne łąki pełne kwiatów polnych, liści oraz kolorowych elementów powstałych z wykorzystaniem naszych farb i pieczątek przygotowanych przez panią Anię. Byliśmy zadowoleni z efektów naszej pracy, przy czym też świetnie się bawiliśmy. Na zakończenie zasadziliśmy przed szkołą kwiatki przywiezione przez panią w prezencie za aktywny udział w warsztatach. Dziękujemy za ciekawe zajęcia i kwiatki, zdobyliśmy dużo ciekawych wiadomości i doświadczeń oraz bardzo miło spędziliśmy ten czas.

Przedszkolaki z panią Moniką

>>Zobacz więcej zdjęć<<

Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Listopada 1918 r. Sobiechy 24, 11-606 Budry, tel. 87 437 70 16, NIP: 845-11-47-028 Copyright © 2013.