^Back To Top
Get Adobe Flash player

W piątek 23 lutego odwiedziły nas panie, które prowadzą warsztaty REKO – EKO poświęcone Wspólnemu Systemowi Segregowania Odpadów Komunalnych. Nauczyliśmy się jak należy segregować odpady wg nowych przepisów od 1 stycznia 2018 r., wiemy, jakimi kolorami oznaczone są pojemniki i co możemy do nich wrzucić, poznaliśmy sposoby ponownego wykorzystania segregowanych odpadów - np. plastiku. Panie powiedziały nam gdzie należy wywieźć elektrośmieci  i wrzucać zużyte baterie – otrzymaliśmy małe pudełeczko na baterie do naszej sali. W nagrodę za aktywność otrzymaliśmy naklejki „Dzielny sorter”, MEGAkolorowanki, które nasza pani rozdała nam do domu oraz Certyfikat REKO – EKO dla naszej szkoły. Zostaliśmy ekspertami w segregowaniu odpadów i możemy aktywnie oraz świadomie uczestniczyć w akcji prowadzonej w naszej szkole.

M. Łokietek

 

>>Zobacz więcej zdjęć<<

Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Listopada 1918 r. Sobiechy 24, 11-606 Budry, tel. 87 437 70 16, NIP: 845-11-47-028 Copyright © 2013.