^Back To Top
Get Adobe Flash player

MIKOŁAJKI

MIKOŁAJKI –

u nas w szkole to taki dzień, który rozpoczyna okres oczekiwania i przeżywania Świąt Bożego Narodzenia. Już w klasach mamy ubrane choinki i tworzy się NASTRÓJ.

W tym roku było wyjątkowo kolorowo. Wprowadzona została ciepła, świąteczna atmosfera, a to za sprawą pań z MUZEUM KULTURY LUDOWEJ W WĘGORZEWIE.

Wszyscy uczniowie od klasy I po VII wzięli udział w warsztatach malowania bombek.

Obejrzałam wszystkie bombki z całej szkoły i przyznać należy, że niektórzy uczniowie wykonali prawdziwe arcydzieła. Aż szkoda, że nie było ogłoszonego konkursu na najbardziej pomysłową pracę.

Wszystko przed nami …  Może w przyszłym roku?

Były bombki z przeróżnymi motywami świątecznymi, były jednokolorowe – brokatowe, były bardzo osobiste z imieniem oraz wiele, wiele z innymi pomysłami. Wszystkie były pięknie błyszczące, namalowane z sercem.

Uczniowie cieszyli się z takiego świętowania Mikołajek.

Choć Mikołaj w tym roku ominął starsze klasy to jednak odwiedził naszą szkołę. Był gościem oddziału przedszkolnego i wielu maluchów którzy wyczuli Mikołajowe odwiedziny w szkole i przybyli z nadzieją na otrzymanie prezentu.

Śmiechom, bieganiu i zabawie nie było końca.

To był bardzo udany dzień :-)

Mirosława Oryńczak

Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Listopada 1918 r. Sobiechy 24, 11-606 Budry, tel. 87 437 70 16, NIP: 845-11-47-028 Copyright © 2013.